Hakkımızda

Home  »  Hakkımızda

Hakkımızda

________________

Kurumsal Değerlerimizi Keşfedin

Biz Kimiz?

2007 yılında kurulan SETRA HABERLEŞME SİSTEMLERİ A.Ş. firması ile  T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun belirlemiş olduğu şart ve hususlara uygun olarak  OKTH yetki belgesine sahip, Telsiz  satış & teknik servis ve kiralama  hizmetlerini  vermektedir.

 

 

TEKNİK HİZMETLER

SETRA HABERLEŞME, uzman mühendisler ve tecrübeli teknik elemanlardan oluşan güçlü ekibiyle telsiz sistemlerindeki en gelişmiş test, ölçüm ve ayar cihazlarını kullanarak yüksek kalitede teknik servis imkânı sağlamaktadır.

 

MONTAJ- KURULUM

SETRA HABERLEŞME, sattığı  cihazlardan en üstün verimin alınması için sistemlerinin montaj ve kurulum hizmetlerini de vermektedir. Alanında uzman çalışma ekibi ile her türlü araç, sabit telsiz vb. cihazların montajını yapmaktadır. Ayrıca tekrarlayıcı(role) istasyonlar için ölçüm yapma, uygun yer saptama, test etme ve devreye alma hizmetleri de vermektedir.

 

BAKIM

SETRA HABERLEŞME, sattığı cihazlara fabrikasyon hatalara karşı 2 yıl ve yedek parça temini için 10 yıl garanti vermektedir. Garanti süresi bitiminde isteğe bağlı olarak bakım sözleşmeleri yapmaktadır. Bu sözleşmeler kapsamında periyodik bakım ve parça hariç, her türlü onarım hizmetini ücretsiz vermektedir.

 

ONARIM

SETRA HABERLEŞME, ithal ettiği ya da satışını yaptığı cihazların garanti ve bakım anlaşması kapsamına giren her türlü onarımı,  teknik kadrosuyla, kendi bünyesinde yapmaktadır. Buna ek olarak temsil ettiği markaların güncel ürünlerinin tamirinde de kullanıcılara hizmet vermektedir.

 

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI DANIŞMANLIK

SETRA HABERLEŞME, çalıştığı tüm müşterilerine teknik bilgi vermenin yanında satış öncesi ve sonrasında da destek sağlamaktadır. Satış öncesinde istenilen şartlara ve kullanım alanlarına göre en iyi verimi alabileceğiniz cihaz ya da cihazları önererek satın alma işleminizin ilk adımında sizi yönlendirmektedir. Satış sonrasında ise özellikle profesyonel cihaz alımı yapan müşterilerinin Türk Telekomünikasyon Kurumu ya da ilgili kurumlardan almaları gereken izin, ilave izin gibi işlemlerin yürütülmesine katkıda bulunmaktadır.

 

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

2012 yılında hizmet sunduğumuz konularda pazarın lideri olmak ve siz değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek.

Misyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. “İnsan İçin Teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz.

Değerlerimiz

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz; Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgi, Sorumluluk, Adalet, Rekabet…

Bizimle İletişime Geçin